- •Конспект уроку математики
- •2 Клас (13. 02)
- •Хід уроку
- •Розв’язати задачу.
- •6. Розв’язати і порівняти задачі.
- •IV. Вивчення нового матеріалу.
- •Підготовчі вправи.
- •Гра «Хто швидше?»
- •VI. Підсумок уроку.
- •Конспект уроку математики
- •2 Клас (15.02)
- •Хід уроку
- •Усні обчислення.
- •IV. Самостійна робота.
- •Обчислити.
- •Обчислити.
- •V. Підсумок уроку.
- •Конспект уроку математики
- •2 Клас (17. 02)
- •Хід уроку
- •Повторення таблиці множення числа 2.
- •Усні обчислення.
- •Підготовчі вправи.
- •Пояснення матеріалу.
- •Первинне закріплення.
- •IV. Фізкультхвилинка.
- •V. Розвиток математичних знань.
- •VI. Підсумок уроку.
- •Конспект уроку математики
- •2 Клас (21. 02)
- •Хід уроку
- •Перевірка домашнього завдання.
- •2. Завдання для опитування.
- •3. Картки для опитування.
- •4. Усні обчислення.
- •Підготовча вправа.
- •Пояснення матеріалу.
- •Первинне закріплення.
- •IV. Фізкультхвилинка.
- •V. Розвиток математичних знань.
- •Виконання завдання № 661.
- •Розв’язування задач.
- •VI. Підсумок уроку.
- •Конспект уроку математики
- •2 Клас (22. 02)
- •Хід уроку
- •Перевірка домашнього завдання.
- •Робота над задачами № 665 (1, 2).
- •Конспект уроку математики
- •2 Клас (25. 02)
- •Хід уроку
- •Перевірка домашнього завдання.
- •5. Каліграфічна хвилинка із завданням (№ 690).
- •Виконання завдання № 694.
- •Знаходження значень виразів № 695.
- •V. Підсумок уроку.
- •Конспект уроку математики
- •Порівняти вирази.
- •Порівняти вирази.
- •Конспект уроку математики
- •Хід уроку
- •5. Каліграфічна хвилинка із завданням.
- •Самостійне розв’язування задачі № 710.
- •Розв’язування і порівняння задач № 711 (усно).
- •Виконання завдання № 712.
- •Гра «Хто швидше?»
- •V. Підсумок уроку.
Конспект уроку математики
2 Клас (13. 02)
Тема. Знаходження значень виразів на дії різного ступеня. Задачі на множення (№№ 618-628).
Мета. Формувати уміння знаходити значення виразів на дії різного ступеня; розв’язувати задачі на множення.
Обладнання. Таблиця усних обчислень; малюнки до задач; сигнальні картки.
Хід уроку
І. Організація класу.
ІІ. Контроль, корекція і закріплення знань.
а) Двоє учнів розповідають складені за малюнками задачі (№ 616), ще двоє учнів записують на дошці і пояснюють розв’язання задач.
№ 616
За малюнками склади і розв’яжи задачі.
2 л 2 л 2 л По 2 кг в кожному
? ?
б) Із завдання 617 зачитати результати прикладів у порядку зростання.
№ 617
13-8 7+9 10-8 3+7 2*2
23-8 27+9 30-8 43+7 2*6
Завдання для опитування.
а) Прочитати на пам’ять таблицю множення числа 2.
б) Пояснити, як дізналися, що 2*6=12; 2*8=16; 2*7=14.
3. КАРТКИ ДЛЯ ОПИТУВАННЯ.
№ 1.
Обчислити.
2*2 2*7 2*6 2*9
Розв’язати задачу.
У класі 7 парт. За кожною партою сидить по 2 учні. Скільки дітей у класі?
№ 2.
Поставити знаки , або =.
2*9 16 2*4 10
2*6 12 2*3 16
Розв’язати задачу.
На льоду було 5 фігуристів. Скільки ковзанів у всіх фігуристів?
4. Усні обчислення.
а) Гра «Ланцюжок».
9
34
24
2
30
26
2*5
б) Задачі-вірші.
Йшли два їжаки,
Несли по три буряки.
А ви їм допоможіть –
Буряки ті полічіть. (6).
Двоє вулицею йдуть,
По 5 саджанців несуть.
Скільки ямок треба, діти,
Щоб саджанці посалити? (10).
5. Хвилинка каліграфії із завданням.
Помножити 2 на числа 4,8,3,9,5,6; результати записати у трикутниках.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. Розв’язати і порівняти задачі.
а) На столі 6 тарілок і 2 ложки. Скільки всього предметів?
б) На столі 6 тарілок. У кожній тарілці лежить по 2 ложки. Скільки всього ложок?
в) На столі 6 тарілок. У двох тарілках є ложки. Скільки тарілок без ложки?
ІІІ. Фізкультхвилинка.
А тепер всі дружно встали.
Будемо робити вправи:
Руки – вгору, руки – вниз.
І легесенько прогнись.
Покрутились, повертілись,
На хвилинку зупинились.
Пострибали, пострибали.
Раз – присіли, другий – встали.
Всі у поїзд ми сідаєм,
У мандрівку знов рушаєм.